Ettevõttest

 

Vaata sissejuhatuseks väike lugu üle.

BCS Itera on Eesti juhtivaid IT ettevõtteid, kes on keskendunud majandustarkvaralahenduste nõustamisele, juurutamisele, igapäevase toe ja hoolduse pakkumisele. Teenindame ca 300 kliendilahendust enam kui 3500  lõppkasutajaga.

BCS Itera on juurutanud majandustarkvara lahendusi Eestis ja lähisvälismaal üle 18 aasta. Samuti oleme teinud rahvusvahelisi projekte koostöös Läti, Leedu, Tšehhi, Slovakkia, Poola, Sloveenia, Norra, Taani, Kanada, Prantsusmaa, Hispaania jpt riikide partneritega.

BCS Itera keskendub tootmis-, lao-, logistika-, jae- ja hulgikaubandus- ning äriteenindusettevõtete teenindamisele majandustarkvara lahenduste valdkonnas. Meie oskusteabe aluseks on äriprotsesside hea tundmine ning nende lõimimine rahvusvahelise ärirakendustarkvaraga Microsoft Dynamics NAV. BCS Iteral on lai kogemustepagas nii  NAVi arendamisel kohaliku turu spetsiifikale vastavaks kui ka erilahenduste maaletoomisel ja juurutamisel Eesti ettevõtetes.

Oleme suurim ja pikaajalisem Microsoft Dynamics NAV lahenduste juurutaja Eestis. Meil on kõrgeim Microsoft Partner Programmi sertifikaat (Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planningmajandustarkvaralahenduste valdkonnas.  Esimese Eesti ettevõttena pälvisime 2007 aastal Microsoft Dynamics President’s Club Member staatuse, millega tunnustati BCS Itera kõrgetasemelist tegevust klientide teeninduse ja müügitulemuste valdkonnas.

2010 aastal aga valiti BCS Itera Microsofti Aasta Partneriks Eestis. Selle esmakordselt väljaantud auhinnaga tunnustati Microsofti üht partnerit, kes on suutnud aasta jooksul pakkuda turgu harivaid ja edasiviivaid Microsofti tehnoloogiatel põhinevaid lahendusi.

BCS Itera kuulub Eesti eraisikutest aktsionäridele, kes enamusest ka igapäevaselt ettevõttes majandustarkvaralahenduste juurutamisega tegelevad.

Kategooriad
BCS Itera RSS Feed