Chat

Seminarid:

TASULINE KOOLITUS: Juhtimise tööriist ja efektiivne analüüs töövahendiga Power BI

BCS Itera pakub algtaseme koolitust, kus anname edasi põhitõed PowerBI aruannete ülesehitusest ja visualiseerimisest, andmete järjestamisest, filtreerimisest ja grupeerimisest.
Lisaks ülevaade erinevatest layoutidest ja järjehoidjatest.
Koostöö alused PowerBI teenuses.

VEBINAR: Mida uut on Dynamics 365 Business Centrali viimases versioonis

Business Central on turul olnud ca pool aastat ja selle aja jooksul on Microsoft teinud 2 suuremat uuenduste paketti – sügisel 2018 ja kevadel 2019. Käime põgusalt üle ja näitame osa uuendusi, mis võiksid igapäevaselt kasulikud olla. Need puudutavad nii kasutajaliidest, finantsi kui ka muid mooduleid.

Sihtgrupp: tänased Business Central kasutajad või NAV kasutajad, kes soovivad teada, mida uuemad versioonid pakuvad

VEBINAR: PROJEKTIDE JUHTIMINE Dynamics 365 Business Central abil II osa

Projektidega tegelevate ettevõtete väljakutseks on vaieldamatult info rohkus ja selle fragmenteeritus. Räägime terviklahenduse eelistest ja võimalustest, mida see annab.

VEBINAR: JAEMÜÜGILAHENDUS LS CENTRAL esmatutvustus

Teeme esmatutvust uuenenud jaemüügilahenduse LS NAV Business Centraliga.
Milline näeb välja uus kasutajaliides ja teeme ülevaade põhifunktsionaalsustest. Näitame kuidas näeb välja LS POS-i kasutajaliides, kuidas teha põhilisi toiminguid.
Kuna oleme veendunud, et Dynamics 365 Business Central on hetkel kõige uuenduslikum, võimaluste rohkeim ja mugavam majandustarkvara, siis on seda jaemüügis LS NAV Business Central.
Võta osa vebinarist ja veendu ise, mida kõike lahendus pakub.

TASUTA HOMMIKUKOHVI: Hulgimüügi võlud Dynamics 365 Business Central abil

Oled oodatud BCS Itera hommikukohvile, kus räägime hulgimüügiettevõtte väljakutsetest ja kuidas Dynamics 365 Business Central aitab igapäevaselt juhtida efektiivselt ettevõtet ning digitaliseerida protsesse.

TASUTA HOMMIKUKOHVI: palk365 ja personal365 uued võimalused

Oled oodatud osalema BCS Itera “palk365 ja personal365” teemalisel hommikukohvil. Üritus on mõeldud eelkõige juba lahendust kasutavatele klientidele, kus keskendume uutele lisandunud võimalustele.