Chat

Seminarid:

Tasuta hommikuseminar “Kaasaegseimad majandustarkvara-, palga ja personali- ning ärianalüüsi lahendused”

BCS Itera hommikuseminar, kus räägime majandustarkvara ja ärianalüüsi uusimatest trendidest ning lahendust vajavatest väljakutsetest. Kliendid jagavad oma edulugusid ning räägivad ka õpikohtadest.

Loe edasi…

TASULINE KOOLITUS: Power BI koolitus edasijõudnutele

Koolituse eesmärk

Saada ülevaade olemasolevate andmete kasutatavusest Power BI visuaalides, põhilised oskused liigse info eemaldamiseks, info täiustamiseks, süsteemi koormuse optimeerimiseks. Mõista päringute tabelite tüüpe, päringute struktuuri, andmetüüpide olulisust. Saada esmased oskused puuduvate mõõdikute, andmete lisamiseks (DAX).

Loe edasi…

TARTU tasuta hommikuseminar “Kaasaegseimad majandustarkvara-, palga ja personali- ning ärianalüüsi lahendused”

Seekordne BCS Itera hommikuseminar leiab aset Tartus, kus räägime majandustarkvara ja ärianalüüsi uusimatest trendidest ning lahendust vajavatest väljakutsetest. Kliendid jagavad oma edulugusid ning räägivad ka õpikohtadest.

Loe edasi…

TASULINE KOOLITUS: Juhtimise tööriist ja efektiivne ärianalüüsi töövahend Power BI

Ärianalüüsi abil teeme igapäevaselt äriotsuseid ja loome aruandeid. Ärianalüüsi eesmärk on muuta toorandmed kõigile arusaadavaks infoks. Selleks vajame nutikaid tööriistu. Üheks selliseks on Power BI.
Gartneri uuringu põhjal on Power BI´st saanud juhtiv ärianalüüsi rakendus maailmas.
Esmase koolituse tulemusena omandab iga huvitatu oskuse luua Power BI keskkonnas endale ja kolleegidele elementaarsel tasemel aruandeid ning näidikuid.
Loe edasi…

BCS Itera tasuta vebinar: Mida pakub uusim Dynamics 365 Business Central versioon?

Microsoft uuendab oma majandustarkvara Dynamics 365 Business Central (ERP) pidevalt. Vebinaris vaatame otsa peamistele uuendustele.
Loe edasi…

TASUTA VEBINAR: Telema ja Dynamics 365 Business Central võimalused

E-andmevahetus (EDI) on Sinu võimalus usaldada aeganõudvad ja tülikad toimingud arvutitele. Unusta paberdokumendid ja PDF-id. Telema paneb kaubandusinfo Sinu ja Su koostööpartnerite vahel liikuma automaagiliselt. Tellimused, saatelehed, arved ja kümned teised dokumendid. Otse ühest tarkvarast teise.
Loe edasi ja registreeru…

TASUTA HOMMIKUKOHVI: TOIDUAINETÖÖSTUSE ERP ja BI lahendused

Toiduainetööstus on pikkade traditsioonidega kuid samas kiiresti kasvav ja arenev sektor. Toiduainetööstuses ootavad lähiaastail lahendamist küsimused, mis on seotud nii kasvava tööjõukulu kui ka vajadusega suurendada investeeringuid automatiseerimisse ja digitaliseerimisse.
LOE EDASI…

TASUTA VEBINAR: Power BI aruande optimeerimise nippe

Räägime Power BI lahenduse optimeerimisest.
Loe täpsemalt edasi…

TASUTA HOMMIKUKOHV: Milline võiks olla parim lahendus ehitusega tegelevale ettevõttele (sh taristu)?

Näitame kaasaegseimat majandustarkvara Microsoft Dynamics 365 Business Central ja keskendume eelkõige projektijuhtimise moodulile.
Kvaliteetne projektide juhtimine eeldab põhjaliku eelarvestamist, ressursside planeerimist, lepingute jälgimist ja palju muud. Näitame kuidas Business Centralis kogu info finantsidesse ja analüütikasse kokku jõuab.