Chat

Seminarid:

TASUTA HOMMIKUKOHV: Milline võiks olla parim lahendus ehitusega tegelevale ettevõttele (sh taristu)?

Näitame kaasaegseimat majandustarkvara Microsoft Dynamics 365 Business Central ja keskendume eelkõige projektijuhtimise moodulile.
Kvaliteetne projektide juhtimine eeldab põhjaliku eelarvestamist, ressursside planeerimist, lepingute jälgimist ja palju muud. Näitame kuidas Business Centralis kogu info finantsidesse ja analüütikasse kokku jõuab.

TASUTA HOMMIKUKOHV: MASINA- ja METALLITÖÖSTUSE ERP ja BI lahendused

Masina- ja metallitööstus on pikkade traditsioonidega kuid samas kiiresti kasvav ja arenev sektor. Sektori ettevõtted peavad suutma oma protsesse kiiresti kohandada suurematele mahtudele ja klientide soovidele, samas mitte kaotades paindlikust ja kvaliteeti.

Loe edasi…

TASUTA HOMMIKUKOHV: ÄRIANALÜÜS ja TARK JUHTIMINE

Hommikukohvi ajal räägime ärianalüüsi trendidest ja kõige kaasaegsematest lahendustest praktiliste näidete kaudu.

Nõuetekohased ja vajalikud ärianalüüsivahendid on sageli andmete ja ettevõtte väärtuse vahel puuduvaks lüliks.
Paljud ettevõtted näevad suurt vaeva oma andmete töötlemisel, mõistmisel ja nendest väärtuse ning sisulise äriinfo loomisel. Forresteri andmetel väidab 74% ettevõtetest, et nad soovivad juhtida ettevõtet andmepõhiselt, kuid ainult 30% on nende andmete kasutamisel edukad.

Õiged ärianalüüsi tööriistad ja praktika on sageli puuduv lüli ettevõtetes, kes soovivad oma andmete põhjal äriotsuseid juhtida.

Loe edasi…

Tasuta vebinar: Dokumentide kujundamise võimalused Dynamics 365 Business Centralis

Microsoft Dynamics 365 Business Central pakub läbivat integratsiooni Office rakendustega. Seekord näitame, kuidas lahenduses saab kergelt muuta väljunddokumente Wordis.
Loe lähemalt…