Vebinarid:

Tagasi

Tööajaarvestus ja planeerimine HRM4Baltics lahenduses | 28.03.24

Millised on Sinu ja organisatsiooni väljakutsed HRM valdkonnas?

  • palju töötajaid ja nende tööaja planeerimine?
  • töötasude arvestus tulenevalt tööajast?
  • integreeritud palga ja personalilahenduse puudumine ja palju käsitööd?

Tere tulemast personalijuhtimise (HRM) seminarile, mille fookuses on tööajaarvestus ja selle planeerimine! HRM4Baltics on täna enim kasutatud lahendus just keskmiste ja suuremate ettevõtete seas, kelle kogemuslugusid leiad meie kodulehelt. Tööajaarvestuse ja planeerimise korraldamine nõuab põhjalikke teadmisi, strateegilist lähenemist ning sobivate tööriistade kasutamist.

Näitame lahendust ja keskendume eelkõige tööajaarvestusele. Pakume praktilisi näpunäiteid ja juhiseid, kuidas seda tõhusalt hallata ja optimeerida. Tööajaarvestus hõlmab endas mitmeid aspekte alates töötajate töötundide registreerimisest kuni graafikute koostamiseni ja ajakava kohandamiseni vastavalt organisatsiooni vajadustele. Käsitleme kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi, mis võimaldavad tööajaarvestust automatiseerida ja integreerida personalihaldusega tervikuna, tagades sellega sujuvama ja täpsema protsessi.

Käesoleval veebiseminaril tutvustab lahendust HRM valdkonna konsultant Eliisa Hanko.

HRM4Baltics lahendus on mõeldud nõudlikumale ettevõttele, kelle jaoks on oluline maksimaalne automatiseeritus, integratsioon riigiga, parim võimalik ülevaade töötajatest ning avatud infovahetus.

DIGITALISEERIMINE