Uudisvoog:

Tagasi

Rahva Raamatu kauplus on üks maailma parimaid

Allikas: Postimees

BCS Itera kliendi ja Eesti suurima raamatumüüja Rahva Raamatu Viru Keskuses asuv kauplus on nomineeritud üheks neljast tänavusest maailma parimast raamatupoest, teatas Euroopa suurimaid kirjastajate kohtumispaiku, Londoni raamatumess.

 

Rahva Raamat kandideerib raamatupoe konkursil sisuliselt terve maailma nii suurte kui väikeste riikide raamatupoodidega. Rahva Raamatu Viru Keskuses asuva kaupluse kõrval on tänavused maailma parimad raamatukaupluste nominendid Austraalia raamatupood Readings, Itaalia raamatupood Hoepli ja Hiina raamatupood Sanlian Bookhouse.

“Maailma parima raamatupoe nominatsioon on meile suur au – Viru Keskuses asuv Rahva Raamatu esinduspood on oma koha kinnistanud tuhandete kultuurihuviliste eestlaste südames ning võitnud Eestis auhindu,” märkis Rahva Raamatu turundusjuht Airi Ilisson-Cruz. “Rahva Raamatu visioon on olla Euroopa kõige lugejasõbralikum raamatumüüja ning rõõm on näha, et oleme selle täitmisele väga lähedal.  Eestlased armastavad raamatuid ning seda on igati näha ka meie kauplusest – Viru Keskuse raamatukauplus pole juba aastaid ainuüksi raamatupood, vaid on kujunenud igapäevaseks kohtumispaigaks raamatusõpradele.”

Eesti suurima tootevalikuga raamatupood avas Viru Keskuse kolmandal korrusel uksed 12 aastat tagasi, laienedes kolm aastat hiljem neljandale korrusele, mille tulemusel sündis Baltikumi üks suurimaid raamatupoode. Viru Keskuse Rahva Raamatu kaupluses toimuvad igal nädalal põnevad raamatuesitlused ja kultuurisündmused ning eestikeelsete raamatute kõrval on esindatud ka korralik vene ja inglise keele valik.

Homme, 9. märtsil tähistab Viru Keskuse Rahva Raamat värsket nominatsiooni ka kohapeal, pakkudes kõigile ostjatele tasuta La Muu ökojäätist. «Kõik kolmapäevased ostjad on oodatud nautima kaupluses tegutseva kohviku La Muu imemaitsvaid jäätisi. Tulge ja tähistage koos meiega!» lisas Ilisson-Cruz.

Aasta raamatupoe auhinna annab London Book Fair koostöös UK Kirjastajate Assotsiatsiooniga välja esmakordselt ning see on üks 14 ülemaailmsest kirjastajaid esindavast ja tutvustavast kategooriast. Korraldajate sõnul on auhinna eesmärgiks näidata, et tänapäevased raamatupoed pole mitte ainult uute raamatute tutvustamise kohad, vaid teadvustavad ka inimestele, et maailmas on juba ka olemas hästi palju raamatuid, mis väärivad lugemist.

Maailma parim raamatukauplus selgub tänavusel Londoni raamatumessil 12. aprilli õhtul.

Loe Rahva Raamatu kliendiloost

Määratlemata

Naistepäev BCS Iteras

Eelmine uudis

järgmine uudis

Määratlemata

DEMOKESKKOND: BCS Itera NAV PALK JA PERSONAL

DIGITALISEERIMINE