Chat

Seminarid:

TASUTA HOMMIKUKOHVI SEMINAR 2018: TARISTUETTEVÕTE ja VARADEHALDUS majandustarkvaras.

Kas miljon on üle või puudu? Milline on varade investeeringute plaan, kas investeeringud on planeeritavad või tuleb planeerida raha ootamatute rikete kõrvaldamiseks? Kuidas saada reageerivast planeerivaks?
Tule ja kuula, kuidas oleme eelnimetatud väljakutsed lahendanud ja mida klientidele teinud.

TASUTA HOMMIKUKOHVI SEMINAR 2018: EHITUSSEKTOR ja PROJEKTIJUHTIMINE majandustarkvaras.

Keerukad projektid, palju osapooli, eelarve, ajakava, alltöövõtjad, seadmed jne, kõik need on omaette väljakutsed, millele Dynamics NAV pakub all-in-one lahenduse. Tule kuula ja küsi, kuidas Dynamics NAV aitab sinu ettevõtet edasi ja kuidas me saame sinu ettevõtte väljakutsed lahendatud!

TASUTA HOMMIKUKOHVI SEMINAR 2018: Majandustarkvara roll MASINAEHITUSES.

Automatiseeritud seadmed, robotid, keeruline tarneahel, tootmise planeerimine – need on kõik tänased väljakutsed tootmises ja masinaehituses. Räägime kuidas Dynamics NAV aitab tänaseid valupunkte ja homseid väljakutseid lahendada.
Tule kuula ja küsi, kuidas me saame sinu ettevõtte väljakutsed lahendatud!

TASUTA HOMMIKUKOHVI SEMINAR 2018: ÄRIANALÜÜS ja POWER BI. Ärianalüüsi rollist ja tulevikust ettevõtte juhtimisel.

Ärianalüüsist on kujunemas infoajastul üks kõige olulisem juhtimisinstrument. Räägime erinevatest võimalustest, mida pakuvad Dynamics NAV, PowerBI ja head KPI´d. Tule kuula ja küsi, kuidas me saame sinu ettevõtte väljakutsed lahendatud ning aidata sul saada parem vaade tulevikku!

TASUTA HOMMIKUKOHVI SEMINAR 2018: Võimalik, et parim lahendus PALGA- ja PERSONALIJUHTIMISEKS, Dynamics NAV!

Räägime, miks keskmised ja suurettevõtted valivad ühe enam oma palga ja personalijuhtimiseks Dynamics NAV Palk ja Personal lahenduse. Tule kuula ja küsi, kuidas me saame sinu ettevõtte väljakutsed lahendatud!

GDPR seminar BCS Itera püsiklientidele

BCS Itera korraldab püsiklientidele tasuta hommikukohvi koostöös rahvusvahelise ärinõustamisettevõtte Grant Thorntoniga GDPR ja äritarkvara teemal.