Vebinarid:

Tagasi

Tootmisprotsessi jälgimine majandustarkvaraga – Microsoft Business Centrali võimalused | 25.11.21

Microsofti majandustarkvara Dynamics 365 Business Central katab enamikke ettevõtte äriprotsesse, sh tootmist. Täna kasutavad Eesti lahendust paljud juhtivad tootmisettevõtted nagu Premia, Liviko, Tech Group, Värska jne.

Tootmise juhtimiseks ja planeerimiseks on kasutajal valida kahe võimaliku variandi vahel – baasmoodul või tootmise lisamoodul. Veebiseminari käigus käime läbi mõlema variandi võimalused ning plussid ja miinused, millega peab arvestama, kui tootmisettevõttes plaanitakse Business Central kasutusele võtta.

Valik sõltub eelkõige ettevõtte tegevusvaldkonnast, ettevõtte suurusest, tootmistsükli pikkusest, soovitud detailsusastmest, meeskonna valmisolekust juurutada tootmislahendus jne. Erinevaid valikukriteeriume on mitmed, mida tuleb arvesse võtta.

Baasmoodulis sisaldub komplekteerimislahendus, mis võimaldab erinevatest toodetest ning töödest kokku komplekteerida uue toote. Tootmise lisamoodul annab juurde võimaluse tootmisprotsessi kaasata võimsused (inimesed, masinad) ja kogu protsessi ka ajaliselt planeerida ehk kuna ja milliste ressurssidega peab tootma, et valmistoodang õigeaegselt kliendini jõuaks.

DIGITALISEERIMINE