Vebinarid:

Tagasi

Data Vault 2.0 metoodika alusel arendatud andmelao ülesehitus | 08.05.24

Käesoleval seminaril, mis on loodud spetsiaalselt finantsjuhtidele ja raamatupidajatele räägib BCS Itera ärianalüüsi konsultant Tanno Pärli kuidas Data Vault 2.0 andmelao metoodika rakendamine võib Teie finantsaruandlust ja -analüüsi muuta ning miks on sellest saamas asendamatu tööriist innovaatiliselt mõtlevatele finantsosakondadele.

Data Vault tüüpi andmeladu on vajalik nendele ettevõtetele kes tahavad oma andmed erinevates tarkvarades ja välistes andmeallikates siduda kokku ühtseks tervikpildiks. Lisaks teostada üle kogu andmestiku paindlikke analüüse või rakendada erinevaid masinõppe lahendusi.

Kiiresti muutuvas ärikeskkonnas ei saa loota vaid standardsetele aruannetele vaid peab suutma aegsasti märgata trendide muutusi, et nendele adekvaatselt reageerida.

 

KAVA

 

 • Andmete sidumine põhjaliku ülevaate saamiseks
  Kuidas Data Vault 2.0 aitab liita erinevatest tarkvaradest ja välistest allikatest pärit andmed ühtseks tervikuks, pakkudes panoraamvaadet ettevõtte finantsseisundist.
 • Õigeaegne ja paindlik analüüs
  Paindlike analüüside tegemine, mis võimaldab tuvastada trende ja ennetavalt reageerida.
 • Inkrementaalsed andmete värskendused
  Data Vault 2.0 abil lisatakse ainult uusi või muudetud andmeid, mis muudab andmehaldusprotsessi kiiremaks ja tõhusamaks.
 • Auditeeritav andmete terviklikkus
  Kontrollitav koopia kõigist algsetest andmeallikatest.
 • Peegeldav andmestruktuur
  Raw Data Vault struktureerib andmeid, et peegeldada täpselt tegelikke sündmusi, suurendades  analüüside asjakohasust ja usaldusväärsust.
 • Ärinõuete muutumisest tulenevad täiustused
  Kuidas Business Vaulti kiht kohandab andmeid konkreetseid ärireegleid ja analüütilisi vajadusi silmas pidades.
DIGITALISEERIMINE