Chat

Seminarid:

Tagasi

TOOTMISE HOMMIKUSEMINAR: Majandustarkvara lahendused tootmises. Mida pakub Microsoft!

ASUKOHT: Mäealuse 2/4, B korpus, 4. korrus, BCS Itera kontor
AEG: Kolmapäev 04.10.2023, 09:00-12:00

 

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalisetele pakutakse kerget hommikusööki ja suupisteid.

Seminar on mõeldud eelkõige tootmisvaldkonna keskastme- ja tippjuhtidele, et avada valdkonna tehnoloogia ja digitaliseerimise teemasid ning võimalusi. Seekordsel seminaril keskendume maailmas kui Eestis kõige enam levinud ja järjest suuremat populaarsust võitvale Microsofti majandustarkvarale Business Central. Microsoft on lahenduse arengusse teinud märkimisväärseid investeeringuid, pakkudes täna kõige kaasaegsemat ERP-i koos integratsioonide, AI võimekuse ja aruandlusega. Lisaks pakub BCS Itera lahendusele Eesti ettevõtete jaoks loodud reaalajamajanduse võimalusi.

Kava

Kava täieneb!

MIS ON BUSINESS CENTRAL, SELLE VÕIMALUSED, ULATUS ja MIDA PAKUB ERINEVATELE ÄRISEKTORITELE

Kaubandus, taristuhaldus, ehitus, projektid, tootmine jne – kõik nimetatud valdkonnad vajavad erinevaid lahendusi. Tutvustame Business Centrali ulatust, ärivaldkondade erilahenduste loogikat ja räägime, kuidas on lahendus üles ehitatud.

Microsoft Dynamics 365 Business Central on tänaseks maailmas kõige kiiremini arenev majandustarkvara. Peamised põhjused on suur partnervõrgustik, kaasaegne kasutajaliides, äärmiselt suur funktsionaalsus ja kaasaegsed lahendused.

Esineb BCS Itera müügijuht, Leho Hermann.

NÄITAME BUSINESS CENTRAL MAJANDUSTARKVARA

Milline on kasutajaliides, kasutusmugavus, integratsioon Microsofti teiste toodetega nagu Excel, Outlook, Teams jne. Kuidas on lahendusse toodud AI võimalusi.

SALVEST KLIENDILUGU | ÄRIANALÜÜS JA BUSINESS CENTRAL

Ärianalüüsil on tootmise juhtimises keskne roll. Ettevõtte esindaja Carlos Niitsoo annab ülevaate miks ja kuidas Salvest kasutab ärianalüüsi ja Business Central majandustarkvara.

TOOTMISE ÄRIANALÜÜSI NUMBRILAUD

BCS Itera ärianalüüsi konsultant Koidu Kask tutvustab valmis numbrilauda tootmise ettevõtetele.

HRM JA BUSINESS CENTRAL

Keerukad palgamudelid ja personalihaldus on tänapäevase ettevõtte loomulikud protsessi osad. HRM4Baltics pakub lahendusi ka kõige nõudlikumale ettevõttele. Näitame lahendust ja selle võimalusi.

TOOTMINE BUSINESS CENTRALIS

Business Central majandustarkvara on erinevates sektorites kasutusel keskmistest kuni väga suurte tootmise ettevõteteni. Oma igapäevaste protsesside juhtimisel kasutavad seda Liviko, Premia, VKG, Salvest, Tech Group ja paljud teised. Sessioonil keskendume just tootmise funktsionaalsustele ja võimalustele.

Näitame tootmise planeerimise ja visualiseerimise vahendit MXMAPS ja graafikut. Tööriistad on mõeldud automaatseks tootmise planeerimiseks läbi seadistatud kriteeriumite ning Gantti graafiku põhiseks tootmise plaani kuvamiseks/visualiseerimiseks.

Lisaks tootmise raporteerimist, peamiselt läbi mobiilsete vahendite, koos ajalogimisega. Lahendus võimaldab aega mõõta või lihtsalt raporteerida tegevusi ning komponentide ja väljundi registreerimist.

MXMAPS

VIRU KEEMIA GRUPI KLIENDILUGU | MAJANDUSTARKVARA JUURUTUS

VKG finantsdirektor Aleksei Holomejev tuleb rääkima ettevõtte suurest digipöördest, kus pea kõik protsessid viidi uuele ERP platvormile.
Mida see tähendas töötajatele, kuidas viidi läbi muudatused, millised olid õpikohad ja kuidas see on aidanud ettevõttet igapäevases äris.

 

TOOTMISE tasuta seminar: Majandustarkvara lahendused tootmises. Mida pakub Microsoft!

DIGITALISEERIMINE