Chat

Seminarid:

Tagasi

Tasuta TOOTMISE JUHTIMISE seminar | Milliste tehnoloogiliste lahendustega astuda vastu tulevikule?

KUUPÄEV: 25. mai 2022, kolmapäev
AEG: 9:00 – 12:30
KOHT: Apollo Kino Mustamäe, 4. korrus, Star Lounge, A. H. Tammsaare tee 104a, Tallinn

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalisetele pakutakse ka kerget hommikusööki ja suupisteid.

Seminar on mõeldud eelkõige keskastme- ja tippjuhtidele, et avada valdkonna teemasid ja võimalusi.
Räägime nii sisulistest kui ka tehnoloogilistest trendidest – kuidas digilahendused sh majandustarkvara mõjutab ettevõtte konkurentsivõimet, näitame maailmas ja ka Eestis enim kasutatud Microsofti majandustarkvara, Dynamics 365 Business Central võimalusi just tootmisvaldkonna vaates.

Lisaks jagab oma põnevat kogemuslugu juhtiv tootmisettevõte Premia.

KAVA

Kuidas alustada tootmisettevõtte digitaliseerimisega

Esineja | Ingrid Joost, äriprotsesside konsultant
Ingrid on pika kogemusega ja panustanud erinevates organisatsioonides ja tootmisettevõttes nagu Lean Enterprise Estonia, Trüb Baltic, Fleming, Baltika, Bastion ja andnud loenguid Tallinna Tehnikaülikoolis.

Nii nagu on elekter enamus ettevõtete jaoks vältimatu tootmissisend, nii on ka digitaliseerimine paratamatu konkurentsivõime ja jätkusuutlikkuse tagatis.
Anname mõned ideed, kuidas antud teekonda alustada ja milline on olevik ning tulevik ettevõtete digitaliseerimisel.

Majandustarkvara Microsoft Dynamics 365 Business Central
Mis teeb sellest hetkel ühe kõige innovaatilisema ERP lahenduse ja anname ka põgusa ülevaate tootmisprotsessi jälgimise võimalustest.

Esineja | Leho Hermann, BCS Itera müügijuht

Microsofti majandustarkvara Business Central on täna kasutuses paljudes juhtivates tootmisettevõtetes.  Tegemist on ühe enimlevinud rahvusvahelise majandustarkvaraga keskmistele ja suurematele ettevõtetele, mis pakub kogu tarneahelat katvat funktsionaalsust koos kõige uuemate tehnoloogiliste võimalustega. Näitame demona lahendust ja selle võimalusi.

Tootmise planeerimine ja tootmise visualiseerimine

Esineja | Terje Kesküla, BCS Itera tootmise konsultant

Enamus ettevõtteid soovivad parandada oma tootmise planeerimist. Olgu selleks toormaterjali või tootmismahtude planeerimine. Ettekandes teeme ülevaate planeerimise alustaladest, sidususest ning käime üle Business Centrali  võimalused.

Tootmise mobiilsed lahendused erinevate protsesside haldamiseks – raporteerimine ja müügimehe lahendus.

Esineja | Terje Kesküla, BCS Itera tootmise konsultant ja Jana Raudvere, BCS Itera tootmisvaldkonna ärijuht

Business Central majandustarkvara on võimalik kasutada erinevates seadmetes, olgu selleks tavaline arvuti, tahvelarvuti või mobiilne seade. Vastavalt seadmele ja tööprotsessile, mida seadmes hallatakse, on võimalik kujundada Business Centrali vaadet. Ettekandes keskendume Business Centrali kujundamise võimalustele erinevates seadmetes ning näitame, kuidas teha peamisi tegevusi läbi käsiskänneri.

Premia kliendilugu

Esineja | Kalvi Tering, Premia IT-juht ja majandustarkvara peakasutaja

Toidutööstuse ettevõte on aastaid julgelt investeerinud tehnoloogilistesse lahendustesse oma konkurentsi kasvatamiseks ja kaasajastamiseks. Nii on majandustarkvara ja ärianalüüs olnud vundamendiks äriliste eesmärkide saavutamisel. Ettevõte tutvustab oma tehnoloogilist teekonda.