Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA SEMINAR-HOMMIKUKOHV: Milline on majandustarkvara roll kaubanduses ja mida pakub Microsoft?

Hommikukohvil anname ülevaate, milliseid lahendusi pakub Microsoft valdkonna ettevõtetele.

LOE EDASI ja REGISTREERU

BCS Itera hommikukohvi seminar: TASUTA
AEG: 17.11, kell 9:00 – 12:00
KOHT: Apollo Kino Mustamäe, 4. korrus Star Lounge, A. H. Tammsaare tee 104a, Tallinn

Külalistele pakume kerget hommikueinet.

Kaubanduse tarneahel on üks keerukamaid ja väljakutsed suured. Kuidas nutikalt varusid planeerida, kuidas hoida kliendilojaalsust, kuidas oma kampaaniatega silma paista, töötajate haldus, ladu jne? Hommikukohvil anname ülevaate, milliseid lahendusi pakub Microsoft valdkonna ettevõtetele.

 

KAVA

Kaubanduse ettevõtete väljakutsed ja Business Central

Hulgiettevõtte edu ei peitu enam idees osta odavalt ja müüa kallilt, vaid nii nagu enamus ärides on võtmesõnaks e-kaubandus, tarnekindlus, teenuste ja toodete kvaliteet, laoefektiivsus, personaalne hinnastus ja suhtlus, digitaliseeritud protsessid ja logistika. Toome välja peamised kaasaegsed võtmekohad, mis leiavad lahenduse Dynamics365 majandustarkvaras ja miks just nimetatud lahendus on täna paljude hulgiettevõtete valik.

Finestmedia AS
Tooteinfo haldussüsteem – jae- ja hulgimüügiäri lahutamatu partner

Tooteinfo haldussüsteem ehk PIM (Product Information Management) on terviklik platvorm, mis võimaldab tooteinfot mugavalt koguda, hallata ja täiendada, koostada põhjalikke tootekatalooge ning levitada neid erinevates müügi- ja e-kaubanduse kanalites. Lahendus mis võib kokku hoida sadu, kui mitte tuhandeid töötunde.

E-pood ja majandustarkvara ühendatud lahendus

Ettevõtte tarkvaralahendused moodustavad toimiva ökosüsteemi alles siis, kui need on suudetud omavahel suhtlema panna. E-kaubanduse ja majandustarkvara vaheline integratsioon võimaldab silma peal hoida kõigel, mis ettevõtte e-kaubanduses parasjagu toimub ja seda reaalajas.

Cargoson transpordilahendus ja majandustarkvara

Vedude korraldamine on nüüd palju mugavam, sest veohaldustarkvara Cargoson ja Microsoft Dynamics 365 Business Central on integreeritud.
Räägime ja näitame võimalusi, mida lahendus pakub ning kuidas see kaupmehe elu lihtsamaks teeb.

Kliendilugu – Puumarket, tegevjuht Toomas Tauk

30 aastase kogemusega puitmaterjalide ja üldehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügi ettevõtte, kes järjepidevate investeeringutega IT-lahendustesse hoiab ettevõtte tegevuse värske ja paindlikuna. Mitmed erilahendused on aidanud ettevõtte konkurentsivõimet järk-järgult tõsta.

 

COVID

Seminari läbiviimine toimub vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele nõuetele.