Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA KAUBANDUSE HOMMIKUSEMINAR: Digilahendused kaubandusele. Mida pakub “maailma parim” ERP?

ASUKOHT: Mäealuse 2/4, B korpus, 4. korrus, BCS Itera kontor
AEG: Kolmapäev 10.04.2024, 09:00-12:30

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalistele pakutakse kerget hommikusööki.

Kaubanduse valdkonna juhid ja eksperdid.

Kutsume teid osalema kaubanduse hommikuseminarile, kus keskendume uusimatele ERP lahendustele ja valdkonna digitehnoloogiatele. Anname võimalikult rakendusliku ülevaate kaubanduse valdkonna lahendustest, teeme demosid ja tutvustame uuemaid rakendusi, mis mõjutavad kaubanduse protsesse.

Teeme juttu Microsoft Dynamics 365 Business Central majandustarkvarast, mille juhtiv majandusajakiri Forbes valis parimaks maailmas. Näitame lahendust ja püüame leida vastuseid, et miks just see lahendus võiks olla iga ettevõtte valik.

Kaubandus on dünaamiline ja kiiresti arenev valdkond ning pidev tehnoloogiline edasiminek on selle jätkusuutlikkuse ja konkurentsivõime võtmeks. Seega on oluline olla kursis uusimate lahendustega, mis aitavad paremini hallata ettevõtte ressursse, optimeerida protsesse ning luua sujuvamaid ja tõhusamaid kliendikogemusi.

 

KAVA

Miks vajab kaubandusvaldkond erilahendusi, millised on väljakutsed ja mida pakub Microsoft.

Lühikene sissejuhatus päeva ja teeme ülevaate Business Centralist ning selle erilahendusest jaekaubanduse valdkonnale.

MIS ON BUSINESS CENTRAL, SELLE VÕIMALUSED, ULATUS ja MIDA PAKUB ÄRISEKTORITELE

Teeme demo kasutajaliidesest, vaatame funktsionaalsust, kuidas on integreeritud lahendus Office 365´ga sh Outlook, Excel jne. Kindlasti ei saa me ümber ka AI-st mis on täna Copilotina lahenduse osa.

MIS ON REAALAJAMAJANDUS ja MILLISEID VÕIMALUSI PAKUB BUSINESS CENTRAL

Täna räägime juba AI võidukäigust, aga päris elus saadame ikka .pdf arveid ja teeme paljudes ettevõtte protsessides käsitööd. Eestis on ellu kutsutud reaalajamajanduse initsiatiiv ehk digitaalne ökosüsteem, mis lihtsustab ja tõhustab äriprotsesse, et võimaldada ettevõtetel keskenduda oma põhitegevusele ning säästa ressursse haldus- ja tugitegevustelt. Näitame, kuidas ja mida pakub antud valdkonnas Business Central.

PABERIVABA LADU ja LAOHALDUSE VÕIMALUSED

Näitame Business Central lao käsiskänneri lahendust ja selle võimalusi. Kuidas kiiresti digitaliseerida oma ladu paberivabaks.

Jaekaubanduse erilahendused: iseteeninduskassad, LS Pay, Go Current jm

Jaekaubanduses on hulk protsesse, mis vajavad erilahendusi. Teeme pakutavatest rakendustest ülevaate.

Transpordihalduslahendus – Cargoson

Transpordi planeerimine on oluline osa kaubanduse tarneahela juhtimisest. Cargoson pakub keskset hanke ja planeerimise keskkonda, mis on integreeritud Business Centraliga. Tutvustame lahendust.

Ärianalüüs ja andmeladu kaubanduses

Ärianalüüs on tänapäeva juhtimise baasosa, milleta on võimatu teha konkurentsivõimelisi otsuseid. Kaubanduses on palju andmeid.
Näitame andmelao lahendust, mis aitab kõik need kokku koguda, struktureerida ja analüüsida.

EURONICS KOGEMUSLUGI | Aldo Kremm; Euronics IT juht

Euronics on aastaid keskendunud ja teinud investeeringuid tehnoloogiasse. Ettevõtte pikaajaline IT-juht tuleb rääkima sellest, kuidas, miks ning mida on juurutatud, millised võidud on saavutatud ning millised on olnud õppetunnid.

 

Digilahendused kaubandusele. Mida pakub "maailma parim" ERP?

DIGITALISEERIMINE