Chat

Seminarid:

Tagasi

Tasuta HRM seminar | Palga ja personalilahendused Microsofti majandustarkvaras

KUUPÄEV: 02. juuni 2022, neljapäev
AEG: 9:00 – 12:00
KOHT: Apollo Kino Mustamäe, 4. korrus, Star Lounge, A. H. Tammsaare tee 104a, Tallinn

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalisetele pakutakse ka kerget hommikusööki ja suupisteid.

Seminar on mõeldud eelkõige keskastme- ja tippjuhtidele, et avada valdkonna teemasid ja võimalusi. Paljud juhtivad keskmised ja suuremad ettevõtted kasutavad Eestis just Microsoft Dynamics 365 Business Central platvormil põhinevat palga- ja personalilahendust Palk365 ja Personal365. 
Peamiseks põhjuseks on lahenduse suur funktsionaalsus, seadistamise võimalused, kliendipõhised mugandused aga ka kindlasti ühilduvus Microsofti teiste lahendustega.

Seminaril räägivad kliendid, valdkonna spetsialistid ning konsultandid, näidates ühtlasi ka lahenduse võimalusi.

KAVA

PALGA- ja PERSONALILAHENDUSE ARENG ning ÜLEVAADE

Esineja | Merilin Aul, BCS Itera HRM valdkonna juht ja konsultant

Anname lühikese ülevaate peamistest valdkonna lahendust puudutavatest arengutest ja Business Central HRM lahendusest Palk365 ja Personal365.

PALGAMOODULI PALK365 DEMO

Esineja | Triinu Pommer, BCS Itera HRM valdkonna konsultant

Palk365 lahendust kasutavad paljud keerukate protsesside ja nõudmistega suurettevõtted ning organisatsioonid nagu näiteks VKG, Elering, Utilitas, SOL Baltics, Premia, LHV, TTÜ, Eesti Töötukassa jpt. Näitame mõningaid lahenduse funktsionaalseid võimalusi, mis aitavad ettevõtteid oma äriprotsesside juhtimisel.

Teemaks tulevad tööajatabelid.

PERSONALIMOODULI PERSONAL365 DEMO

Esineja | Ülle Kiivet, BCS Itera HRM valdkonna konsultant

Personal365 tutvustus, kus näitame mõningaid lahenduse funktsionaalseid võimalusi. Räägime personalihaldusest, töötajate juhendamisest ja töötajate nõuetest.

ISETEENINDUSPORTAALI DEMO

Esineja | Birgit-Kai Kiuru, BCS Itera HRM valdkonna  konsultant

Üha enam ettevõtteid on võtmas kasutusele HRM lahenduse osana töötaja- ja juhi iseteenindusportaali, mis võimaldab juhil omada operatiivset ülevaadet oma meeskonna infost nagu puhkused, töötasud, taotlused, töögraafikud jpm. Samuti on võimalik töötajal kõike eelnimetatut digitaalselt esitada kui ka vaadata. Näitame Palk365 lahendusega seotud erilahendust.

PRISMA PEREMARKET KOGEMUSLUGU

Esineja | Ela Lillemaa, Prisma Peremarket finantsjuht

Ettevõte on aastaid panustanud oma protsesside kaasajastamisele ja digitaliseerimisele.  Kogemusloos räägib Ela ettevõte HRM lahenduste ajaloost ja investeeringutest ning kogemusest Palk365 ja Personal365 juurutamisel. Mida, miks ja kuidas on tehtud ning millised on peamised õpikohad.

Õige inimene õigel kohal

Esineja | Indrek Rahi, Thomas International Baltics vanemkonsultant

Õige inimene, õigel kohal. Meiega on liitunud häid ja motiveeritud inimesi, aga nad lahkuvad enne katseaja lõppu. Juhiga olid suhted head, meie organisatsioon meeldis ju väga, aga midagi ei sobinud. Võimalik, et lahti jäid rääkimata ametikohaga seotud ootused. Kuidas see mure on lahendatav räägib meile Thomas International Baltics vanemkonsultant Indrek Rahi.