Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA HOMMIKUKOHVI SEMINAR 2018: Võimalik, et parim lahendus PALGA- ja PERSONALIJUHTIMISEKS, Dynamics NAV!

Räägime, miks keskmised ja suurettevõtted valivad ühe enam oma palga ja personalijuhtimiseks Dynamics NAV Palk ja Personal lahenduse. Tule kuula ja küsi, kuidas me saame sinu ettevõtte väljakutsed lahendatud!

ASUKOHT: Apollo kino, Mustamäel
AEG: neljapäev 19.04.2018, kell 9.00 – 11.30
SISU: info sinu äri eduks ja maitsvad suupisted

 

Räägime, miks keskmised ja suurettevõtted valivad ühe enam oma palga- ja personalijuhtimiseks Dynamics NAV BCS Itera Palk ja Personal lahenduse. Tule kuula ja küsi, kuidas me saame sinu ettevõtte väljakutsed lahendatud!

 

 Dynamics NAV BCS Itera Palk ja Persona toote trendid ja arenduskava.

2018 aastal planeeritavad tooteuuendused ning trendid Dynamics NAV palga- ja personalilahenduses, mis muudavad kasutajate töö oluliselt kergemaks ja paremaks.

Kaasaegne personalihaldus, kus kõik olemas ehk “all-in-one”.

Töötaja andmete haldus, töötervishoiu haldus ja planeerimine, töötajate koolituste planeerimine ja kompetentsi kasvatamine, töötajale antud varade haldus ja ülevaade, kuidas töötaja portaal annab suurepärase kanali oma andmete sisestamiseks ja ülevaateks juhile ning töötajale, puudumiste info ja avaldused veebis.

Paindlik palgaarvutus ülikiirelt, haigekassa ja TÖRiga automaatne infovahetus.

Tasude ja puudumiste registreerimine, paindlik ja kiire palgaarvutus, TÖRi ja haigekassa automaatne infovahetus, iseseadistatavad palgaanalüüsid vastavalt kasutaja vajadusele.

Tööajatabelid, kui korrektse palgaarvestuse alus.

Millised võidud tulevad tööajatabelite ja palgaarvestsuse ühes süsteemis hoidmisest? Tööajatabelid, tööajatabelite ja palgaarvestuse vahelised seosed, töötõendid ja logide võrdlus

KLIENDILUGU

Miks tuli mõte võtta kasutusele BCS Itera Palk ja Personal lahendus? Kuidas juurutus läks? Mis on need võidukohad, mis toote kasutusele võtmisel tekkis?

 

comments powered by Disqus