Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA HOMMIKUSEMINAR: HRM lahendused kõige nõudlikumale ettevõttele ja kasutajale

ASUKOHT: Mäealuse 2/4, B korpus, 4. korrus, BCS Itera uus kontor
AEG: Kolmapäev 26.04.2023, 09:00 – 13:00

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalisetele pakutakse kerget hommikusööki ja suupisteid.

Palk365 ja Personal365  lahendus on tänaseks kasutusel väga paljudes keskmistes ja suuremates ettevõtetes. Lahendus põhineb maailmas enim kasutatud Microsofti majandustarkvara platvormile – Business Central.

Hommikuseminaril räägime lahenduse võimalustest ja näitame erinevaid mooduleid. Lisaks tuleb rääkima Eesti Pank oma kogemusest lahenduse juurutamisel ja kasutamisel. 

KAVA

Kava täieneb!

MIS ON MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL MAJANDUSTARKVARA | Demo

Anname ülevaate Business Central majandustarkvara platvormist, mis on tänaseks kujunenud äärmiselt populaarseks just nõudlikumate keskmiste ja suuremate ettevõttete seas.
Näitame kasutajaliidest, rollikeskust, navigeerimist, integratsiooni Outlooki, Teamsi ja teiste Office lahendustega, ärianalüütikat ja palju muud.
Esineb Leho Hermann, kes on BCS Iteras üle 20 aastase majandustarkvara konsultatsiooni ja müügi kogemusega. 

HRM4BALTICS LAHENDUSE TUTVUSTUS

Lahendus on kasutuses paljudes juhtivates era- ja riigiettevõtetes, mõnekümnest töötajast tuhandeteni. HRM4Baltics (vana nimega Palk365 ja Personal365) ei ole ainult uus nime poolest, vaid meil on olulisi uuendusi ja uudiseid lahendusega seoses. Anname ülevaate, mis on lahenduse ulatus, uuendused ja tulevik.
Esineb Triinu Pommer, BCS Itera HRM valdkonna juht. 

Palgaarvestus HRM4Baltics lahenduses | Demo

Teeme lühikese demo, kus näitame peamiseid võimalusi palgaarvestuses. Kuidas suurtes kontsernides ning keerukate palgavalemitega ettevõtetes on sellest saanud vaid mõne nupuvajutusega mugav protsess.

Tööohutus, töötervishoid ja töökeskkond HRM4Baltics lahenduses | Demo

Ülle Kiivet. HRM valdkonna konsultant, näitab lahenduses uuemaid võimalusi tööohutuse, tervishoiu ja töökeskkonna juhtimiseks ning planeerimiseks.
Tegemist on tervikliku lahendusega, alates töökeskkonnaesindajate määramisest, tervisekontrollide haldamisest, ametinõuetest, juhenditest, koolitustest kuni tööõnnetuste jälgimiseni.

ÄRIANALÜÜS HRM4Baltics lahenduses | Demo

HRM4Baltics lahenduses on uue moodulina valdkonna põhine ärianalüüs. Näitame mida, kuidas ja miks mõõta.
Esineb Triinu Pommer, BCS Itera HRM valdkonna juht. 

Liidestamise võimalustest HRM4Baltics lahenduses

Tutvustame võimalusi nagu olemasolevad standardliidesed: Begin, Coursy, Vits, Haigekassa, EMTA (TÖR, TSD), HiBob, Norra maksuamet (Altinn) + kliendipõhine liideste loomine, API/Odata4 endpointid jpm.

KLIENDILUGU

Rääkima tuleb Eesti Pank oma juurutuse ja kasutuse kogemusest. Esineb Helen Riitsaar, Eesti Panga finantsosakonna juhataja.

KÜLALISESINEJA
Töötajate rahulolu mõõtmisest innovatsiooni, kaasatuse ja juhtimiskvaliteedi juhtimiseni.

Martin Rajasalu; Moticheck 

Vanasti küsiti töötajate rahulolu ja üritati tagada inimeste püsimine organisatsioonis läbi suuremate probleemide lahendamise.  See on on passiivne ja reaktiivne.

Tänapäeval, sotsiaalmeedia ajastul on töötajate ootused muutunud. Täna juhitakse töötajate töörahulolu aktiivselt läbi ootuste kuulamise, võimaluse andmise, läbi kaasatuse ja dialoogi, mis loob konkurentsieelise. Räägime kaasaegsetest lahendustest selle saavutamiseks.

 

HRM lahendused kõige nõudlikumale ettevõttele ja kasutajale