Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA HOMMIKUKOHV: Projektidega tegeleva ettevõtte digitaliseerimine – projektid 4.0

Ehituse ja projektidega tegelevatele ettevõtetele suunatud hommikukohvi seminar, kus näitame Microsofti poolt pakutavaid valdkonna lahendusi.
LOE EDASI…

Aeg: 9:00 – 12:00
28.10.2020; kolmapäev
Koht: TalTech Mektory, InnovationHUB
Raja 15, Tallinn
Üritus on tasuta

Üritusel pakume külalistele kerget hommikusööki ja kohvi, teed.

Tehnoloogiast on saanud meie äritegevuse alustalasid, mis hoiab elus ja konkurentsivõimelise kogu tarneahela. Ehituse ja projektidega tegelevate ettevõtete tarneahel on reeglina väga mitmekesine ning lai, kus osalised on alltöövõtjad, projekteerijad, järelvalve, erinevad seadmed ja materjalid. Kõik see tuleb projektijuhtidel edukalt ära hallata.

Täna räägitakse Tööstus 4.0 kõrval ka projektide juhtimisest 4.0, kus suurimaks väljakutseks on erinevate rakenduste vähendamine ja andmete fragmenteeritus. Eesmärgiks on maksimaalselt keskse ja kogu tegevusahelat katva lahenduse kasutamine, kommunikatsiooniahela digitaliseerimine, projektiga seotud info automaatne liikumine osapoolte vahel ning andmete põhine juhtimine.

BCS Iteral on üle 20 aastane kogemus keskmiste ja suurettevõtete automatiseerimisel ning majandustarkvara juurutamisel. Hommikukohvil räägime oma kogemusest ja näitame uusimaid tehnoloogiaid protsesside juhtimiseks.

KAVA

Mida pakub Microsoft valdkonna ettevõtetele ehk kuidas digitaliseerida oma tarneahelat?

Leho Hermann, BCS Itera müügijuht
Näitame täna üht innovatiivsemat majandustarkvara Microsoft Dynamics 365 Business Central. Lahendus pakub läbivat integratsiooni Microsofti lahendustega nagu ärianalüüsi PowerBI, tehisintellekti ja muidugi erinevate kontoritarkvaradega.

Projektide eelarvestamine ja pakkumised

Pille Nurmis, BCS Itera ERP konsultant
Käime läbi Business Central lahenduse projekti loomise, eelarve koostamine, projekti pealt loodud pakkumise, pakkumise pealt projekti loomise ja projekti saatmise kliendile.

Projektide juhtimine ehk eelarve, ajakava ja lepingute jälgimine Business Centralis

Harti Piiskop, BCS Itera ERP konsultant
Üheks väljakutseks on materjalide, kaupade planeerimine, eelarve- ja lepingute jälgimine, ressursside planeerimine viisil, et kõik oleks mugavalt ühes süsteemis ning kergelt hallatav. Näitame mitmete klientide näitel, mida lahendus võimaldab.

Akteerimine-arveldamine, valmidusastme arvutus (VAM)

Pille Nurmis, BCS Itera ERP konsultant
Käime lahenduse läbi protsessi vastuvõtuakti koostamisest, esitamisest kuni arve loomiseni projekti ridadelt. Tihti on see keerukas protsess ettevõtetele, kus enamus infot on erinevates süsteemides või isegi Excelis.

Projektide analüüs Microsoft Power BI lahenduses

Koidu Kask, BCS Itera ärianalüüsi konsultant
Vaatame juba valmis aruannete-andmelaua lahendust kus on projektide tulemuslikkuse ülevaade, projektide kalender, tulu-kulu analüüs.

Palgaarvestus projektiettevõttes

Silja Kärbis, BCS Itera HRM valdkonnajuht
Näitame kuidas käib lahenduses tööajaarvestus projektide põhiselt ja palgakulude jagamine projektidele.

Kliendilugu

Markko Toppi; Filter AS IT arendusjuht
Filter juurutas oma ettevõtetes Dynamics 365 Business Centrali koos projektijuhtimise lahendusega.
Markko räägib millised väljakutsed sooviti uue tarkvaraga lahendada ja kuidas on läinud ehk millised on suurimad saavutatud võidud.