Chat

Seminarid:

Tagasi

TARTU HOMMIKUSEMINAR: Mida pakub kaasaegseim majandustarkvara sinu ettevõttele

ASUKOHT: Hotell Lydia Sündmustekeskus, Ülikooli 14, Tartu
AEG: Kolmapäev 18.10.2023, 09:00-12:30

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalisetele pakutakse kerget hommikusööki ja suupisteid.

Seminar on mõeldud eelkõige keskastme- ja tippjuhtidele, et avada tehnoloogia ja digitaliseerimise teemasid ning võimalusi. Seekordsel seminaril keskendume maailmas kui ka Eestis kõige enam levinud ja järjest suuremat populaarsust võitvale Microsofti majandustarkvarale Business Central.
Microsoft on lahenduse arengusse teinud märkimisväärseid investeeringuid, pakkudes täna kõige kaasaegsemat ERP-i koos integratsioonide, AI võimekuse ja aruandlusega. Lisaks pakub BCS Itera lahendusele Eesti ettevõtete jaoks loodud reaalajamajanduse võimalusi.

 

TARTU tasuta seminar: Mida pakub kaasaegseim majandustarkvara sinu ettevõttele

Kava

Kava täieneb!

MIDA KINDLASTI MEELES PIDADA MAJANDUSTARKVARA JUURUTAMISEL

ERP juurutus on iga ettevõtte jaoks märkimisväärne investeering ning protsess seotud paljude osapoolte ja riskidega.
BCS Itera annab pika kogemuse pealt mõned nõuanded, mida silmas pidada ja kuidas projekt edukalt läbi viia.

Esinevad üle 20 aastase kogemusega valdkonna juhid, BCS Itera ärijuht Külli Rebane ja müügijuht Marek Maido.

MIS ON BUSINESS CENTRAL, SELLE VÕIMALUSED, ULATUS ja MIDA PAKUB ERINEVATELE ÄRISEKTORITELE

Kaubandus, taristuhaldus, ehitus, projektid, tootmine jne. Kõik nimetatud valdkonnad vajavad erinevaid lahendusi. Tutvustame Business Centrali ulatust, ärivaldkondade erilahenduste loogikat ja räägime, kuidas on lahendus üles ehitatud.

Microsoft Dynamics 365 Business Central on tänaseks maailmas kõige kiiremini kasvav majandustarkvara. Peamised põhjused on suur partnervõrgustik, kaasaegne kasutajaliides, äärmiselt suur funktsionaalsus ja kaasaegsed lahendused.

Esineb BCS Itera müügijuht Marek Maido.

NÄITAME BUSINESS CENTRAL MAJANDUSTARKVARA

Milline on kasutajaliides, kasutusmugavus, integratsioon Microsofti teiste toodetega nagu Excel, Outlook, Teams jne. Kuidas on lahendusse toodud AI võimalusi.

ÄRIANALÜÜS JA BUSINESS CENTRAL

Ärianalüüsil on targas juhtimises keskne roll. Anname lühikese ülevaate, milliseid võimalusi pakub Business Centrali valmislahendused, kus tuleb mängu andmeladu ja millal otsustatakse erilahenduste kasuks. Ärme unusta AI-d ehk kuidas jõuda masinõppeni.

Esineb BCS Itera ärianalüüsi valdkonna konsultant Koidu Kask

E-PIIM KLIENDILUGU

Esinema tuleb Eesti suurim juustu, või- ja vadakupulbri tootja ning eksportija E-Piim.
Ettevõtte juurutas kogu tarneahelat katva majandustarkvara Business Central. Kuidas ja miks investeeringuni jõuti, kuidas projekt läks ja millised olid õpikohad?
Jutuks tuleb ka tänases maailmas üha olulisem teema – turvalisus.

 

Sessioonid

3 saalis toimuvad paralleelsed sessioonid

TOOTMINE

Business Central majandustarkvara on erinevates sektorites kasutusel keskmistest kuni väga suurte tootmise ettevõtteteni. Oma igapäevaste protsesside juhtimisel kasutavad seda Liviko, Premia, VKG, Salvest, Tech Group ja paljud teised. Sessioonil keskendume just tootmise funktsionaalsustele ja võimalustele.

Näitame tootmise planeerimise ja visualiseerimise vahendit MXMAPS ning graafilist graafikut. Tööriistad on mõeldud automaatseks tootmise planeerimiseks läbi seadistatud kriteeriumite ning Gantti graafiku põhiseks tootmise plaani kuvamiseks/visualiseerimiseks.

Lisaks tootmise raporteerimist peamiselt läbi mobiilsete vahendi koos ajalogimisega. Lahendus võimaldab aega mõõta või lihtsalt raporteerida tegevusi ning komponentide ja väljundi registreerimist.

CRM ehk KLIENDIHALDUSE LAHENDUSED

Kliendihalduse ehk CRM lahendused on tegemas Eestis võidukäiku, kuna ettevõtted ja kliendibaasid on aastatega kasvanud ning seniste vahenditega enam konkurentsis ei püsi. Microsoft pakub erinevaid CRM lahendusi, tulenevalt ettevõtte äriprotsesside eripärast ja klienditeekonnast. Näitame lahendust.

HRM ehk PALGA- ja PERSONALILAHENDUS

HRM4Baltics on nii sisult kui nimelt oluliselt uuenenud Palk365 ja Personal365 lahendus. Suurim uudis on kindlasti lahenduse võimekus pakkuda seadustele ja piirkondlikele vajadustele vastavat funktsionaalsust nii Eestis, Lätis kui ka Leedus.
Lahendust kasutavad paljud juhtivad keskmised ja suuremad ettevõtted, kellel on keerukamad palgamudelid ja personali protsessid. Lahenduses on  moodulid – palk, personal, iseteenindus ja ärianalüüs. Näitame lahendust.

 

TARTU tasuta seminar: Mida pakub kaasaegseim majandustarkvara sinu ettevõttele

DIGITALISEERIMINE