Chat

Seminarid:

Tagasi

KOOLITUS: Power BI klassikoolituse esimene päev 09.02.22

Ootame kõiki andme- ja ärianalüüsi huvilisi tutvuma Power BI-ga, mis on juhtiv ärianalüüsi rakendus maailmas. Power BI suurimaks eeliseks on selle kättesaadavus ja kasutusele võtmise lihtsus. Koolitus annab võimaluse läbi praktikumide luua Power BI keskkonnas aruandeid, päringuid, mõõdikuid ning teostada andmete töötlust ja visualiseerimist.

KOHT: BCS Itera kontor, Mäealuse 2/1, Tallinn (4. korrus)
AEG: 09.02.2022, kell 9:00 – 16:00, sisaldab lõunat
HIND: 299 + km.

Hind sisaldab koolitust, koolitusmaterjale, tunnistust, kohvipause ja lõunasööki.

Mõlemale koolituspäevale registreerudes pakume erihinda 450 + km. Vaata täpsemalt koolituskalendrist.

Koolitaja

Koolituse toob Teieni Koidu Kask, kes omab MCSA: BI Reporting sertifikaati, on BCS Itera ärianalüüsi konsultant ja Power BI spetsialist, kelle klientideks on mitmed keskmised ja suurettevõtted. Koidu on pika juhtimise kogemusega, olles aastaid rahvusvahelise tootmisettevõtte tegevjuht. Viimase kolme aasta jooksul on ta koolitanud kümneid keskastme ja tippjuhte ning saanud suurepärast tagasisidet.

Tutvu Power BI koolituskavaga siin

 

Praktiline info koolituse kohta

  • Koolitus algab kl 9:00 ja kestab kuni 16:00, palume saabuda varuajaga – pakume kohvi, aega kulub parkimiseks.
  • Arvuteid ei ole vaja kaasa võtta, koolitusel kasutame eelnevalt selleks ettevalmistatud BCS Itera arvuteid.
  • Koolitus toimub ventileeritud ja distantseerumist võimaldavas koolitusruumis. Koolitusruumis saab kasutada desinfitseerimisvahendeid.
  • Koolituse ajakavas on lõunapaus. Lõuna maksumus sisaldub koolituse hinnas.
  • Parkimisinfo: meie kontoris (4. korrusel) saab panna autonumbri parkimissüsteemi ning siis on maja ees olevas parklas parkimine tasuta! Hoone fuajees (1. korrusel) on samuti parkimise märkimise ekraan, kuid see võimaldab tasuta parkida ainult 2h.
    NB! Seose Mäealuse tn-l toimuvate ehitustööga on parkimisalasid vähendatud, palume arvestada sellega ja varuda parkimiseks endale aega.

Seoses COVID-19 püsiva levikuga oleme pööranud hoolega tähelepanu osalejate turvalisusele ning lähtume Eestis kehtestatud siseruumides toimuva ürituse nõuetest.

  • Koolitus toimub ventileeritud ja distantseerumist võimaldavas koolitusruumis.
  • Koolitusruumis on kasutada desinfitseerimisvahendid.
  • Vastavalt terviseameti nõuannetele palume mitte tulla koolitusele kui tunned end haigena või Su pereliikmel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, peavalu, ninakinnisus, kuiv köha).

Hoiame ennast ja teisi!