Chat

Seminarid:

Tagasi

Tasuta hommikuseminar Tartus “Kaasaegseimad majandustarkvara- ning ärianalüüsi lahendused”

Seekordne BCS Itera hommikuseminar leiab aset Tartus, kus räägime majandustarkvara ja ärianalüüsi uusimatest trendidest ning lahendust vajavatest väljakutsetest. Kliendid jagavad oma edulugusid ning räägivad ka õpikohtadest.

Loe edasi…

Microsoft Dynamics 365 Business Central (endine NAV) on tänaseks kõige kiiremini arenev ja innovaatilisem majandustarkvara, mis on integreeritud Office äritarkvara, Power BI ärianalüüsi ja tehisintellektiga.

Räägivad meie kliendid, valdkonna spetsialistid ja juhid. Seminar on mõeldud eelkõige juhtidele ning keskendub konkurentsieelist pakkuvatele teemadele ehk ettekanded ei ole tehnilised.

KOHT: Täpsustub – TARTU
AEG: 12.02.2020; kell 9:00 – 13:00
Pakume hommikusööki ja lõunaampsu

ESIALGNE KAVA

Majandustarkvara kui ettevõtte konkurentsieelis.

IT´st on saanud ettevõtete olulisem siduv taristu, millele on rajatud meie protsessid ja loomulikult põhitegevus.
Räägime miks on ERP kõige strateegilisem investeering?

Majandustarkvara roll ja suurimad trendid.

Valikuid on mitmeid. Mis on need faktorid, mida majandustarkvara valikul kindlasti silmas pidada ning kuhu valdkond on liikumas. Õiged valikud toetavad ettevõtte strateegilist arengut aastaid.
Ettekanne põhineb klientide näidetel. 

Mis teeb Microsoft 365 Business Centralist kõige kaasaegsema majandustarkvara.

Näitame kõige uuemaid tehnoloogilisi lahendusi, kasutajaliidest, integratsiooni Micorosfti ekosüsteemiga (Excel, Outlook, PowerBI, AI jne), analüütikat ja palju muud.

Paus

Erilahenduste paralleelsessioonid – EHITUS/TARISTU; TOOTMINE; KAUBANDUS/HRM

Ärivaldkondade väljakutsed ja vajadused on erinevad. Selleks on loodud erilahendused, mis toetavad valdkonnaspetsiifilisi nõudmisi. Näitame, mida maailmas tehtud ja kuidas see võiks aidata Eesti ettevõtteid.

ÄRIANALÜÜSI KLIENDILUGU

MAJANDUSTARKVARA KLIENDILUGU

LÕUNAAMPS