Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA SEMINAR-HOMMIKUKOHV: Juhi käsiraamat ettevõtte digitaliseerimisel ja majandustarkvara valikul

Majandustarkvara valik võib osutuda keeruliseks, kuna lahendusi ja pakkujaid on palju ning investeeringud võivad olla suured. Anname mõned mõtted, kuidas projekti edukalt läbi viia ja süsteemselt parima tulemuse suunas liikuda.

VAATA KAVA…

BCS Itera hommikukohvi seminar: TASUTA
AEG: 22.09, kell 9:00 – 12:00
KOHT: Apollo Kino Mustamäe, 4. korrus Star Lounge, A. H. Tammsaare tee 104a, Tallinn

Külalistele pakume kerget hommikueinet.

 

BCS Itera on juurutanud üle 20 aasta keskmistele ja suurtele ettevõtetele majandustarkvara, ärianalüüsi ja HRM lahendusi. Teekonnal on kogunenud hulganisti kogemusi, mida hommikukohvil koos oma klientidega jagame. Digitaliseerimine on üha sagedamini kostuv sõna ja seega avame majandustarkvara vaatenurgast riske, ideid ja võimalusi.

 

KAVA

Kava täpsustub

Ettevõtte digitaliseerimise protsess ja majandustarkvara (ERP) valik

Digidiagnostika, digiaudit, metoodika ja paljud teised mõisted võivad tekitada palju segadust. Keerukamaks teeb asja see, et pakkujad saavad vähem või rohkem mõistetest erinevalt aru. Selgitame, milline võiks olla protsesside arendamine läbi infotehnoloogia rakendamise, eelkõige majandustarkvara vaates ja sõltuvalt eesmärgist.

Kliendilugu – IT investeeringud toovad edu 
Salvest AS CEO Triin Kõrgmaa

Salvest on viimastel aastatel panustanud oluliselt ettevõtte tehnoloogilisse arengusse. Eesti juhtiv tootmisettevõte räägib oma kogemusest, kuidas jõuti investeeringuni, milline oli kogemus protsessist, mida õpiti ja mis tulemusteni jõuti.

 

Majandustarkvara valiku alused

Erinevaid lahendusi on palju ning seda erineva funktsionaalsuse, hinna ja taustaga. Anname mõned nipid, kuidas struktuurselt ja mõtestatult teha õiged valikud nii, et seatud eesmärgid on saavutatud, lahendus oleks perspektiivikas ja ROI oleks maksimaalne.

Juhi käsiraamat ehk mida saan teha mina ise, et ERP projektis asjad nihu ei läheks

ERP projekt on sõltuvalt juurutuse ulatusest reeglina keerukas ja pigem pikk. Selle käigus saab juht oodatust enam lähedalt tuttavaks juurutuspartneri ja oma meeskonnaga, tihtilugu ka iseendaga. Räägime, mida on tarvis silmas pidada enne valitud partnerile käe ulatamist, et ühine teekond võimalikult meeldivaks kujuneks.

VIRU ELEKTRIKAUBANDUS AS | Bisnode KrediidiraportidKliendilugu – IT projekt, kui muudatuste torm
Viru Elektrikaubandus CEO Urmas Mülla

Viru Elektrikaubandus juurutas eelmisel aastal uue majandustarkvara terviklahenduse. Tegemist oli suure muudatuse ja tehnoloogilise hüppega, mille käigus oli nii vastulööke kui võite. Ettevõtte pikaajaline juht räägib õpikohtadest ja muudatuste juhtimisest.

 

COVID

Seminari läbiviimine toimub vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele nõuetele.