Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA HOMMIKUSEMINAR: Mida pakub kaasaegseim majandustarkvara sinu ettevõttele

ASUKOHT: Mäealuse 2/4, B korpus, 4. korrus, BCS Itera kontor
AEG: Kolmapäev 20.09.2023, 09:00-12:00

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalisetele pakutakse kerget hommikusööki ja suupisteid.

Seminar on mõeldud eelkõige keskastme- ja tippjuhtidele, et avada tehnoloogia ja digitaliseerimise teemasid ning võimalusi. Seekordsel seminaril keskendume maailmas kui ka Eestis kõige enam levinud ja järjest suuremat populaarsust võitvale Microsofti majandustarkvarale Business Central.
Microsoft on lahenduse arengusse teinud märkimisväärseid investeeringuid, pakkudes täna kõige kaasaegsemat ERP-i koos integratsioonide, AI võimekuse ja aruandlusega. Lisaks pakub BCS Itera lahendusele Eesti ettevõtete jaoks loodud reaalajamajanduse võimalusi.

Kava

Kava täieneb!

MIDA KINDLASTI MEELES PIDADA MAJANDUSTARKVARA JUURUTAMISEL

ERP juurutus on iga ettevõtte jaoks märkimisväärne investeering ning protsess seotud paljude osapoolte ja riskidega.
BCS Itera annab pika kogemuse pealt mõned nõuanded, mida silmas pidada ja kuidas projekt edukalt läbi viia.

Esinevad üle 20 aastase kogemusega valdkonna juhid, BCS Itera ärijuht Külli Rebane ja müügijuht Leho Hermann.

MIS ON REAALAJAMAJANDUS ja MILLISEID VÕIMALUSI PAKUB BUSINESS CENTRAL

Täna räägime juba AI võidukäigust, aga päris elus saadame ikka .pdf arveid ja teeme paljudes ettevõtte protsessides käsitööd. Eestis on ellu kutsutud reaalajamajanduse initsiatiiv ehk digitaalne ökosüsteem, mis lihtsustab ja tõhustab äriprotsesse, et võimaldada ettevõtetel keskenduda oma põhitegevusele ning säästa ressursse haldus- ja tugitegevustelt. Näitame, kuidas ja mida pakub antud valdkonnas Business Central.

Esineb BCS Itera tehnoloogiajuht Margo Touart. 

ÄRIANALÜÜS JA BUSINESS CENTRAL

Ärianalüüsil on targas juhtimises keskne roll. Anname ülevaate, milliseid võimalusi pakub Business Centrali valmislahendused, kus tuleb mängu andmeladu ja millal otsustatakse erilahenduste kasuks. Ärme unusta AI-d ehk kuidas jõuda masinõppeni.

Esineb BCS Itera ärianalüüsi valdkonna juht Tarvo Tikand. 

MIS ON BUSINESS CENTRAL, SELLE VÕIMALUSED, ULATUS ja MIDA PAKUB ERINEVATELE ÄRISEKTORITELE

Kaubandus, taristuhaldus, ehitus, projektid, tootmine jne. Kõik nimetatud valdkonnad vajavad erinevaid lahendusi. Tutvustame Business Centrali ulatust, ärivaldkondade erilahenduste loogikat ja räägime, kuidas on lahendus üles ehitatud.

Microsoft Dynamics 365 Business Central on tänaseks maailmas kõige kiiremini kasvav majandustarkvara. Peamised põhjused on suur partnervõrgustik, kaasaegne kasutajaliides, äärmiselt suur funktsionaalsus ja kaasaegsed lahendused.

Esineb BCS Itera müügijuht Leho Hermann.

NÄITAME BUSINESS CENTRAL MAJANDUSTARKVARA

Milline on kasutajaliides, kasutusmugavus, integratsioon Microsofti teiste toodetega nagu Excel, Outlook, Teams jne. Kuidas on lahendusse toodud AI võimalusi.

KLIENDILUGU

Pereettevõte ja Eesti esimene ning ka suurim abivahendite teenustega tegelev Invaru on viimastel aastatel teinud suuri investeeringuid protsesside digitaliseerimisse ja automatiseerimisse. Uuendanud majandustarkvara, ehitanud integratsioone riigiga ja veebipood ning automatiseerinud sisemisi protsesse.
Ettevõtte juhatuse esimees Lauri Leinuste tuleb rääkima investeeringutest, õpikohtadest ja kuidas see on aidanud ettevõtet.

 

 

DIGITALISEERIMINE