Chat

Seminarid:

Tagasi

Tasuta COOP PANGA ja BCS Itera seminar: Kriisid on parim aeg digitaliseerimiseks

ASUKOHT: Coop Panga peakontoris (Maakri 30, Tallinn)
AEG: Kolmapäev 13.03.2024, 09:30-13:00

REGISTREERU SIIN

Kohvihommik on tasuta, kuid saalikohtade arv on piiratud. Seminari on võimalik jälgida ka veebis Microsoft Teamsi vahendusel.
Pane end kirja enne 6. märtsi!

Eelmine aasta oli majanduses keeruline ja seda tunnetasid omal nahal ka ettevõtjad. Alanud aasta prognoosid on küll mõnevõrra ebalevad, kuid näha on paranemise märke ja aeg on majandus taas tõusule keerata. Siin saavad ka ettevõtjad väga palju ära teha.

Keerulistel aegadel on väga oluline kulude vähendamine, kiire reageerimine muudatustele ja riskide maandamine. Ettevõtte raamatupidamine on valdkond, kus on tihtipeale palju käsitööd ja aeganõudvaid rutiinseid tegevusi. Nende protsesside digitaliseerimine ning automatiseerimine aitab hoida kokku väärt tööaega ja ka raha ning ettevõtte raamatu-pidaja saab tegeleda rohkem sisuliste teemadega, hoida end kursis nii maksu- kui ka seadusemuudatustega ning olla ettevõtte juhile isiklikuks finantsnõustajaks.

Aga millest alustada? Tee oma ettevõtte raamatupidamise efektiivistamiseks esimene samm ja tule kuula hommikukohvi kõrvale, mida uut ja põnevat digitaliseerimise ja automatiseerimise vallas toimub.

KAVA

09.30 – 10.00 kogunemine ja hommikukohv

Kohvihommik toimub Coop Panga peakontoris (Skyoni ärimaja, Maakri 30, Tallinn, 5.korrus)
Pakume värsket kohvi ja teed koos maitsvate võileibade ja tervislike puuviljadega.

10.00 – 10.35 Kriisid on parim aeg digitaliseerimiseks. Miks ja kuidas?

Erje Mettas, Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse juht räägib lähemalt, miks on just praegu õige aeg ettevõtetel erinevate valdkondade, sealhulgas raamatupidamise digitaliseerimiseks. Mida tasub enda jaoks eelnevalt läbi mõelda ja kuidas selle teekonnaga alustada.

 

 

10.35 – 11.35 Microsoft Dynamics 365 Business Central majandustarkvara funktsioonid ja võimalused

Ajakiri Forbes valis eelmise aasta parimaks ERP lahenduseks maailmas enim kasutuseloleva Microsofti majandustarkvara Dynamics 365 Business Central.
Leho Hermann, BCS Itera müügijuht räägib lähemalt, kellele on see tarkvara mõeldud, kuidas on lahendus üles ehitatud ja milliseid äriprotsesse katab. Näitame, milline on tarkvara kasutajaliides ja kasutusmugavus, kuidas on see integreeritud Outlooki, Exceli ja teiste Microsofti rakendustega, milline on aruandlus ja mil määral on AI lahendusse sisse pugenud.

 

Margo Touart, BCS Itera tehnoloogiajuht tutvustab Business Central Reaalajamajanduse paketi funktsionaalsusi ehk integratsioone pankade, riigi ja kolmandate tarneahela partneritega.

 

 

 

 

11.50 – 12.15 Majandustarkvara areng Invarus

Invaru on abivahendite müügi, rendi ja remondiga tegelev ettevõte, mis on tegutsenud juba 30 aastat. Kogu selle aja on majandustegevusega kaasas käinud ka tarkvara, mis seda toetab. OÜ Invaru juhatuse liige ja tegevjuht Lauri Leinuste räägib, millised on olnud väljakutsed ja võimalused ettevõttes kasutatava majandustarkvara värske ja arengus hoidmisega.

 

12.15 – 12.45 Digilahendustega saad viia raamatupidamise tulevikku juba täna!

Joonas Sernjuk, CostPocket OÜ müügijuht võtab teemaks kuludokumendid. CostPocket rakendus aitab sekunditega digiteerida tšekid ja arved, samuti võtta vastu e-arveid. Äpis on võimalik pidada sõidupäevikut või luua kulu- ja lähetusaruandeid. Kinnitusringi kasutades saab juht kuludel silma peal hoida ja pangakaardi aruanne annab töötajale ülevaate kuu kuludest.

 

12.45 – 12.55 Pankade roll raamatupidamise digitaliseerimisel.

Mariana Rõbakova, Coop Panga ärikliendihaldur võtab päeva kokku ja räägib, kuidas saavad pangad raamatupidajatele appi tulla, et vähendada ajamahukaid tegevusi, nagu erinevate andmete sisestamine ja failide importimine ühest programmist teise.

 

 

 

REGISTREERU SIIN

 

DIGITALISEERIMINE