Chat

Seminarid:

Tagasi

TASUTA BI HOMMIKUSEMINAR: Ärianalüüsi (BI) lahendused keskmistele ja suurematele ettevõtetele ehk mida võiks iga juht teada

ASUKOHT: Mäealuse 2/4, B korpus, 4. korrus, BCS Itera kontor
AEG: Kolmapäev 06.03.2024, 09:00-12:30

Üritus on tasuta, kuid osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine.
Külalistele pakutakse kerget hommikusööki.

Seminar on mõeldud keskastme- ja tippjuhtidele.
Kuigi me räägime täna AI-st, siis ometi on veel paljudel ettevõtetel puudu korralikust ärianalüüsi tööriistast. Ettevõtetel on ligipääs tohutule hulgale andmetele, kuid nende tähenduse mõistmine ning õigeaegne ja efektiivne kasutamine võib olla väljakutseks. Seminaril keskendume sellele, kuidas ärianalüüs aitab neid andmeid interpreteerida ja muuta need strateegilisteks teadmisteks, mis suunavad ettevõtte otsustusprotsesse ja aitavad saavutada paremaid tulemusi. Anname ülevaate ärianalüüsi meetoditest, vahenditest ning parimatest tavadest selle rakendamisel.

KAVA

SISSEJUHATUS ÄRIANALÜÜSI

Ärianalüüsil on targas juhtimises keskne roll. Millal valida valmislahendused, kus tuleb mängu andmeladu ja millal otsustatakse erilahenduste kasuks. Ärme unusta ka AI-d.

Tarvo Tikand, BCS Itera BI osakonna ärijuht

DEMO | ANDMELADU JA ÄRIANALÜÜS BUSINESS CENTRALILE JA FINANCE MAJANDUSTARKVARALE

Andmeladu ja ärianalüütika on võtmeks, kuidas tagada süsteemide jõudlus, muuta suured andmekogumid strateegilisteks teadmisteks ja toetada nutikate äriotsuste tegemist. Ettekandes näitame Dynamics 365 Business Central ja Finance majandustarkvara jaoks loodud valmis andmelao lahendust.  Räägime, kuidas optimeerida ettevõtte andmehaldust, luua strateegilisi aruandeid, visualiseerida andmeid ja teha ennustavaid analüüse.

Mihkel Nugis, BCS Itera BI konsultant-arendaja

Data vault 2.0 metoodika

Data Vault 2.0 on andmelao disainimise meetod ja arhitektuuriline mudel. Meetod keskendub andmeladudele, mis on paindlikud, skaleeritavad ja võimelised käitlema suurt hulka erinevat tüüpi andmeid.
Metoodika eesmärk on lahendada probleeme, mis võivad tekkida traditsioonilise andmelao arhitektuuriga. Ettevõtted kasutavad Data Vault 2.0 meetodit sageli suuremahuliste andmeprojektide, andmebaaside ja andmeladude kavandamisel ning arendamisel, kuna see võimaldab paremat skaleeritavust, jõudlust ja võimekust hallata keerukaid andmekogusid.

Tanno Pärli, BCS Itera BI konsultant

Microsoft Fabric – tooge oma andmed tehisintellekti ajastusse

Andmeanalüüs | Microsoft Fabric

Räägime ja näitame, mis on Microsoft “Fabric” ja kuidas ühtse tehisintellektipõhise abil saab andmestikke ümber kujundada, kuidas muuhulgas kaasata ka reaalajas andmeid, neid andmeid hallata ja visualiseerida.

Koidu Kask, BCS Itera BI konsultant

TULEVIKU PROGNOOSIMINE

Ennustav ärianalüütika on saanud üha olulisemaks tänapäeva dünaamilises ärikeskkonnas, pakkudes võimalust prognoosida tulevikutrende, mõista tarbijate käitumist ja luua strateegilisi suuniseid ettevõtte edasiseks arenguks. Näitame R-Forecast mudeli põhjal, kuidas mineviku- ja olevikusuundumuste põhjal võimaldab mudel ennustada tulevasi sündmusi, tuvastada võimalusi ning vähendada riske.

Arvo Sarapuu, BCS Itera BI konsultant

KOGEMUSLUGU – SALVEST

Ärianalüüsil on tootmise juhtimises keskne roll. Ettevõtte esindaja Carlos Niitsoo annab ülevaate miks ja kuidas Salvest kasutab ärianalüüsi ja Business Central majandustarkvara.

 

Ärianalüüsi (BI) lahendused keskmistele ja suurematele ettevõtetele

DIGITALISEERIMINE