650 ETTEVÕTET
20 aastat, 500 klienti
BCS Itera klientideks on 650 keskmist ja suurettevõtet, kellele oleme juurutanud ERP, BI ja HRM lahendusi. Kliendilugudest leiate Äri IT ajakirjale tehtud intervjuud, kus kliendid räägivad oma ettevõtete siseelust, lahendustest ja väljakutsetest.
Meie missiooniks on nõustada ja viia ellu konkurentsieeliseid loovaid majandustarkvara (ERP), HRM ja ärianalüüsi (BI) lahendusi.
Teisisõnu kasutame suure aukartusega meile antud usaldust ja koostöös oma kliendiga viime sisse muudatusi ja uuendusi. Meie jaoks on uhkuse ja au küsimus, et meie klient oleks oma valdkonnas üks kõige konkurentsivõimelisem ettevõte.
BCS Itera on üks suurimaid majandustarkvara lahendusi pakkuv ettevõte Baltikumis, kelle klientideks on regiooni juhtivad ettevõtted. Täna oleme tänulikud eduka koostöö eest ca 650´le ettevõttele, 9000´le kasutajale ja paljudele partneritele.
Meie kompetentsid ja kliendid on valdavalt järgnevatest valdkonndadest – HULGI- ja JAEKAUBANDUS, TEENINDUS, KINNISVARA, TARISTU ja TOOTMINE.
Täname usalduse eest!