Partnerid ja koostöö

 

Lahenduste partnerid

Dynamics logoMeie strateegiline partner on Microsoft ja seda Microsoft Business Solutions valdkonnas, mille osas toetume Microsoft Dynamics NAV tooteportfellile.

Microsoft Dynamics NAV  on terviklik ja ühtselt integreeritud majandustarkvara lahendus keskmistele ja suurtele ettevõtetele. Rohkem kui 76 000 organisatsiooni enam kui 1,35 miljoni kasutajaga 130 riigis on tänaseks usaldanud NAVi oma töö korrraldamiseks. Microsoft Dynamics NAV kui ettevõtte terviklik majandustarkvara  lahendus on vaieldamatult üks populaarsemaid antud valdkonna lahendusi Euroopas - seda eelkõige Skandinaavias, Lääne-Euroopas ja Baltikumis.
Microsoft Dynamics NAV on eestikeelne ja lokaliseeritud Eesti ärikeskkonnale.

BCS Itera on Eesti turul kõige aktiivsem rahvusvaheliste vertikaallahenduste (add-on) turuletooja ja juurutaja Microsoft Dynamics NAV platvormil, seetõttu paiknevad meie teised strateegilised partnerid eri paikades üle kogu maailma.

 

LS_RETAIL_NAVJaekaubanduse sektori terviklikud majandustarkvaralahendused on meil ülesehitatud viimaste aastate parima Microsofti majandustarkvara erilahendusel LS Retail. Antud lahendus on juurutatud ca 130 erinevas riigis, lokaliseeritud 33 erinevasse keelde (sh eesti, läti ja leedu keel) ja seda lahendust juurutavad üle maailma ca 120 sertifitseeritud partnerit.  1400 ettevõtet  (sh Baltika, Sportland, Klick, Walking, TrendExpress, Rahva Raamat, Elisa jpt.) koos oma 26 000 poe ja ca 53 000 POSiga on usaldanud antud lahendust oma ettevõtte konkurentsivõime suurendamisel.

TrimitMööbli-, masina-, rõiva- ja tekstiilitööstuse sektori terviklikud majandustarkvaralahendused on meil ülesehitatud Microsofti Dynamics NAV erilahendusel TRIMIT. Antud lahenduse tootja ütleb selgelt: “Kasutusel olnud süsteem tuleb unustada”, kui tahad muuta ja optimeerida oma tootmist, mitte toetada uue tarkvaraga seniseid äriprotsesse. Tänu TRIMIT-le on kliendid leidnud lahenduse kahele murelapsele – tootevariantide haldamine ja toodete konfiguratsioon. Ja mis meile eriti meeldib – antud lahendusega ei kaasne suurel hulgal lahenduse ümberprogrammeerimist, vaid klient saab rahvusvahelise know-how osaliseks ja võib oma ärivajadusi arvestades kasutada laiaulatuslikku parameetrite seadistusi.

navimeat_uus1Lihatööstuse sektori terviklikud majandustarkvaralahendused on meil ülesehitatud Microsofti Dynamics NAV erilahendusel NAVIMeat. Antud lahendus on väljatöötatud Taanis ja arvestades terve liha- ja vorstitööstuse soove ning eripärasusi.  Tänasel päeval Kanada partneri vastutada oleva lahenduse ulatus on lai: alates tapamaja ja tootmise planeerimisest kuni tellimuste haldamise, varumise ja andmehõiveni välja. NAVIMeat on lokaliseeritud ka eesti keelde.

Renditeenuste sektori terviklikud majandustarkvaralahendused on meil ülesehitatud Microsofti Dynamics NAV erilahendusel Armada EQM Rental (endise nimega Aimit EQM). Norras toodetud lahendus aitab rendiettevõtetel hallata seadmete rendi, müügi ja teenindusega seotud äriprotsesse. Eelkõige on Armada EQM Rental lahenduse kasutajateks  ettevõtteid, kelle põhitegevusalaks on liiklusvahendite, ehitusseadmete, tööriistade või muu tehnika rent, müük ja hooldus. Kui ettevõte  missioonikriitiliseks äriprotsessiks on rendileandmine, müük, tagastus, hooldus, transport, remont ja tagatisraha haldus, rendiajalugu, reserveerimised ja hetke väljastused vms - siis antud lahendus ja õige IT-partner on juba valmis.

BI4Dynamics logoBI4Dynamics on spetsiaalselt Microsoft Dynamics NAVile mõeldud analüütikalahendus, mis arvestab täpselt NAVi andmestruktuuride ja nende omavaheliste seostega. Tänu sellele on ettevalmistustööde maht enne kasutuselevõttu viidud miinimumini  ning lahenduse saab kasutusele võtta juba paaritunnise eeltöö tulemusena. Lahenduse juurde kuulub andmelao loomine, mis lubab BI4Dynamicsi kasutusele võtta ka suurte andmemahtude korral. Eelkõige sobib see lahendus kasutamiseks erinevatele meeskondadele (nt. müügimeeskond, finantsosakond jms), kes loovad ise erinevaid analüüsivaateid.

Kategooriad
BCS Itera RSS Feed